کنترل کیفیت هوا با دستگاه کوچک قابل حمل

به گزارش علی بلاگ، یک دستگاه کنترل کیفیت هوا موسوم به BREATHE Smart 2 دستگاهی قابل حمل است که سطح آلودگی هوا را در لحظه نشان می دهد.

کنترل کیفیت هوا با دستگاه کوچک قابل حمل

آلودگی و ذرات معلق در هوا در همه جا وجود دارند و هوایی را که ما تنفس می کنیم برای سلامتی ما خطرناک می نمایند. طبق گزارش سازمان بهداشت دنیای(WHO)، تعداد قربانیان ناشی از آلودگی هوا در دنیا هر ساله 4.2 میلیون نفر است. بنابراین تردیدی نیست که باید به هر نحو از خود در برابر این خطر مراقبت کنیم.

دستگاه کنترل کیفیت هوا موسوم به BREATHE Smart 2 دستگاهی قابل حمل است که سطح آلودگی هوا را در لحظه نشان می دهد. این دستگاه، آلودگی هوا را با یک حسگر دقیق لیزری اندازه گیری می نماید و شاخص کیفیت هوا(AQI) را در هر مکان نشان می دهد.

استفاده از این دستگاه نیز آسان است و ظرف چند ثانیه تنظیم می گردد. مهم تر اینکه به هیچ تلفن هوشمند، برنامه یا حق اشتراکی برای استفاده از آن احتیاج نیست.

با استفاده از این دستگاه می توان دانست که چه زمانی برای بیرون رفتن از خانه مناسب است و چه زمانی بهتر است که در خانه بمانیم. این دستگاه حتی ریزگردهای مضر و ذرات دود سیگار را نیز تشخیص می دهد.

علاوه بر اینها، یک نمودار از تاریخچه قرائت های حداکثر 30 روزه این دستگاه قابل دسترسی است.

این دستگاه دارای پنج زبان انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی و ایتالیایی است و به قدری کوچک است که به راحتی در کف دست کاربر قرار می گیرد.

دستگاه کنترل کیفیت هوای BREATHE Smart 2 صد و بیست دلار قیمت دارد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "کنترل کیفیت هوا با دستگاه کوچک قابل حمل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنترل کیفیت هوا با دستگاه کوچک قابل حمل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید