عذرخواهی انصاری فرد از هوادران یونانی

به گزارش علی بلاگ، به گزارش سایت رادیو ورزش یونان، کریم انصاری فرد مهاجم تیم ملی فوتبال ایران که این فصل عملکرد خوبی از خود ارائه داد، توانست در ملاقات برابر آریس گلزنی کند. او یکی از بازیکنانی است که دراگان اسکوچیچ برای بازی های حساس تیم ملی در خرداد، او را به تیم ملی دعوت نموده است و به زودی راهی ایران می گردد.

عذرخواهی انصاری فرد از هوادران یونانی

انصاری فرد درباره عملکرد خود و تیمش در این فصل لیگ فوتبال یونان گفت: واقعا باید اعتراف کنم که سال بسیار سخت و پیچیده ای بود. احساس می کنم 10 فصل در یک فصل فشرده شده بود. ما پیروز نشدیم به اهدافی که در ابتدای فصل برای خود معین نموده بودیم، برسیم. اما من شخصی نیستم که بتوانم اتفاقات اتفاق افتاده را تحلیل کنم. اوقات خوب و بدی وجود داشت. نمی توانم بگویم چه اشتباهاتی اتفاق افتاده است. به هر حال بهتر است سرمربی و مدیر درباره این موضوع ها صحبت نمایند. افراد بزرگی در مدیریت تیم هستند که تجزیه و تحلیل را انجام می دهند و برنامه ریزی می نمایند.

وی ادامه داد: آ. ا. ک آتن یک تیم عالی است و ما باید خود را بهتر نشان دهیم و فصل آینده شایسته به نظر برسیم. می خواهم فصل بعد هم در این تیم بمانم و در کنار هم تیمی ها و دوستانم بهترین عملکرد ممکن را در تیم داشته باشیم و جبران مافات کنیم.

مهاجم ایرانی ادامه داد: کار من به عنوان مهاجم گلزنی است. وقتی در یک ملاقات نمی توانم گلزنی کنم، سعی می کنم به بهترین شکل به تیمم یاری کنم. حقیقت این است که سال برای همه ما دردناک بود و خوب نبودیم. ما به اهداف خود نرسیدیم. کوشش کردیم، اما ما پیروز نشدیم. من همچنین از هوادارانمان عذرخواهی می کنم. آن ها منتظر چیز های بیشتری بودند. من هم خوب کار نکردم. قول می دهم در فصل جدید بتوانیم عملکرد بهتری در تیم داشته باشیم.

منبع: فرارو

به "عذرخواهی انصاری فرد از هوادران یونانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عذرخواهی انصاری فرد از هوادران یونانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید