بازی مهمی را از پیکان بردیم، ماموریت بعدی ما شکست دادن شاهین است

به گزارش علی بلاگ، یحیی گل محمدی پس از پیروزی سه بر یک پرسپولیس مقابل پیکان تهران در نشست خبری آنلاین گفت: برد مهم امشب را از طرف خودم و اعضای کادر فنی به محمد انصاری تقدیم می کنیم. همه دوست داشتیم کنارمان باشد اما متاسفانه دچار مصدومیت شد.

بازی مهمی را از پیکان بردیم، ماموریت بعدی ما شکست دادن شاهین است

سرمربی پرسپولیس اضافه کرد: نیمه اول بازی خوبی بود و توانستیم گل بزنیم و موقعیت های خوبی داشتیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم پیکان برای جبران نتیجه بازی، انتحاری بازی کرد و با حملات و توپ های بلند سعی داشت زودتر به دروازه ما برسد. در چنین شرایطی توپ های دوم و سوم می تواند تعیین کننده باشد. گل دوم را خیلی به موقع زدیم و بعد از آن هم خوب توانستیم شرایط را کنترل کنیم. بعد از 100 روز نبودن در شرایط مسابقه خوب بودیم و جا دارد از بازیکنانم تشکر کنم.

سرمربی پرسپولیس شرح داد: ما یک مأموریت داریم که بردن بازی بعدی است. از فردا به بازی با شاهین فکر می کنیم. آنها هم مثل پیکان پر تلاش هستند. این تیم ها در شرایطی نیستند که راحت امتیاز از دست دهند. من تیم پیکان را خیلی خوب دیدیم و عملکرد فنی که دیدم با جایگاه آنها همخوانی نداشت.

گل محمدی درباره مصدومیت وحید امیری و عملکرد خوب مهدی عبدی به عنوان جانشین وی گفت: امیری دچار کشیدگی عضله شد و چند هفته ای دور از میادین خواهد بود. پزشک تیم این موضوع را به من گفت. مهدی عبدی هم تلاش کرد و گل های زیبایی زد. مهاجم جوانی است و باید تلاش بیشتری کند چون می تواند بهتر هم شود. امیدوارم گل هایی که زد باعث غرور او نشود.

سرمربی پرسپولیس بار دیگر از آخرین شرایط علیرضا بیرانوند اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: من واقعا نمی دانم چه اتفاقی رقم می خورد. فقط می دانم تا یازدهم تیرماه با ما قرارداد دارد.

وی در پایان به تمجید از تیم داوری پرداخت و گفت: به آقای زاهدی فر و تیم داوری تبریک می گویم خیلی خوب توانست بازی را کنترل کند. به هر حال داوران نیز مثل فوتبالیست ها هستند و پس از چهار ماه قضاوت نکردن تحت فشار هستند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "بازی مهمی را از پیکان بردیم، ماموریت بعدی ما شکست دادن شاهین است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی مهمی را از پیکان بردیم، ماموریت بعدی ما شکست دادن شاهین است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید