بازداشت تبهکاری که برای زنان تهرانی نقشه پلید داشت

به گزارش علی بلاگ، تبهکار قدیمی که پس از آزادی از زندان برای زنان تهرانی نقشه پلیدی داشت، دستگیر شد.

بازداشت تبهکاری که برای زنان تهرانی نقشه پلید داشت

به گزارش، پلیس تهران با شکایت یک زن که از سوی راننده خودروی پژو 405 مورد زورگیری مسلحانه قرار گرفته بود، عملیات ویژه ای را برای بازداشت این تبهکار شروع کردند.

زن جوان که مریم نام دارد، به افسر بازجو گفت: از محل کارم که در یک کلینیک زیبایی در غرب تهران است خارج شدم تا به خانه بروم. در کنار خیابان منتظر تاکسی بودم که یک خودروی شخصی - پژو 405 - جلوی پایم توقف کرد و وقتی مسیرم را گفتم مرا سوار کرد.

وی اضافه کرد: من که فکر می کردم این مرد مسافرکش است به خاطر دیروقت بودن و نبود تاکسی به ناچار سوار بر خودروی مرد جوان شدم. کمی پس از حرکت خودرو راننده جوان یک خشاب تفنگ کلت کمری را به من نشان داد و به آرامی پرسید می دانی این چیست؟!

من که شوکه شده بودم، سعی کردم خونسردی خودم را حفظ کنم و به آرامی گفتم؛ بله خشاب اسلحه است که ناگهان راننده جوان تفنگ را از زیر لباسش بیرون کشید و خشاب پر از گلوله را داخل کلت کمری کرد و به سمت من گرفت.

این زن ادامه داد: صحنه ترسناکی بود و من از ترس قدرت حرف زدن نداشتم تا این که راننده مسلح به آرامی ادعا کرد که مادرش سرطان دارد و احتیاج به پول دارد و از من خواست تا طلاهایم را در اختیارش قرار دهم.

مریم دو انگشتر طلایش را در اختیار دزد مسلح قرار داد و راننده در ادامه خواست تا النگو های طلایش را نیز به او بدهد و، چون النگو ها از دست مریم بیرون نمی آمد یک سیم چین در اختیار مریم قرار داد و خواست تا النگوهایش را قیچی کند.

زن جوان تسلیم حرف های راننده جوان شد و النگوهایش را در اختیار مرد جوان قرار داد و از ترس این که بلای دیگری سرش نیاید از راننده خواست تا او را پیاده کند.

زن جوان در تاریکی شب تنها توانست یک شماره ناقص از خودروی راننده مسلح را به خاطر بسپارد و این شماره را در اختیار ماموران قرار دهد.

تحقیقات پلیس وقتی روی شماره خودرو و نوع آن متمرکز شد که گزارش چند سرقت از زنان به همین شکل در سامانه پلیس به ثبت رسید.

آنالیز روی شماره ناقص، لیست چندین مظنون را پیش روی افسر تحقیق پرونده قرار داد که پس از چهره نگاری و اطلاعاتی که در بانک مجرمان واقع شده است، راننده مسلح خودرو شناسایی شد.

طبق تحقیقات پلیس، متهم تیرماه سال جاری از زندان آزاد شده بود وپیش از این هم به جرم مشابه دیگری محکومیت داشته است.

پس از شناسایی، راننده مسلح در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد. تحقیقات از این مرد ادامه دارد.

منبع: خراسان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بازداشت تبهکاری که برای زنان تهرانی نقشه پلید داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازداشت تبهکاری که برای زنان تهرانی نقشه پلید داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید