گره کور در قرارداد کارگزاری پرسپولیس، دعوای جدید شکل می گیرد؟

به گزارش علی بلاگ، باشگاه پرسپولیس هشتم آبان ماه 1398 با عقد قراردادی رسمی، مجوز استفاده از برند این باشگاه را برای درآمدزایی بهینه از آن در اختیار کارگزاری آتیه داده پرداز قرار داد تا بتواند بخشی از مسائل مالی خود را حل و فصل کند.

گره کور در قرارداد کارگزاری پرسپولیس، دعوای جدید شکل می گیرد؟

شرکت طرف قرارداد با پرسپولیس طبق بندهای مندرج در این قرارداد سه ساله موظف به جذب اسپانسر بوده که 20 درصد از این قرارداد را به عنوان حق السهم خود دریافت می کرد.

آنها همچنین مجوز ایجاد اپلیکیشن را از باشگاه پرسپولیس گرفتند تا بتوانند با هر تراکنش اعضای آن برای پرسپولیس پول بیاورند. کارگزار رسمی بورس، صفحات رسمی پرسپولیس در اینستاگرام را نیز برای خود کرد تا بتواند با استفاده از جذب مخاطب، مصاحبه های اختصاصی با بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم داشته باشند.

کارگزار طرف قرارداد با پرسپولیس در طول پنج ماه گذشته حاضر به پرداخت 15 میلیارد تومان در دو قسط به باشگاه پرسپولیس شد. مبلغی که بایستی از میزان درآمدهای باشگاه بابت فعالیت های اپلیکیشن محاسبه می شد اما انصاریفرد مدیرعامل وقت سرخ ها به ازای آن، دو فقره چک صادر کرد تا این پول، حالت قرض الحسنه پیدا کرده و سرخ ها را موظف به بازگشت آن کند.

جالب اینکه مدیران شرکت آتیه داده پرداز در اظهار نظر اخیر خود مدعی پرداخت 25 میلیارد تومان به پرسپولیس شده اند که پرداخت آن را وظیفه خود ندانسته و تنها برای حل بحران بی پولی سرخ ها در اختیار این باشگاه قرار داده است.

کناره گیری انصاریفرد به دلیل اختلاف با هیات مدیره باشگاه سبب شد تا مسائل سرخ ها با کارگزار خود بیشتر از همیشه شود.

جلسات متوالی مهدی رسول پناه سرپرست فعلی باشگاه به همراه مهرداد هاشمی و علی رغبتی اعضای هیات مدیره با مدیران کارگزاری حاصلی را نه تنها در بر نداشت بلکه باعث شد تا سرخ ها اقدام به ارسال نامه درخواست خود مبنی بر فسخ قرارداد با آنها کند.

آتیه داده پرداز، فسخ قرارداد سرخپوشان با این شرکت را غیر قانونی دانسته و با ارجاع آنها به یکی از بندهای قرارداد اعلام کرده است در صورت انجام این کار توسط باشگاه پرسپولیس بایستی تمام هزینه های اجرا شده به حسابشان بازگردانده شود.

مخالفت رسمی با درخواست فسخ قرارداد پرسپولیس در حالی صورت پذیرفت که صحبت هایی درباره انتخاب نهایی جانشین این کارگزاری نیز در ساختمان باشگاه مطرح شده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "گره کور در قرارداد کارگزاری پرسپولیس، دعوای جدید شکل می گیرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گره کور در قرارداد کارگزاری پرسپولیس، دعوای جدید شکل می گیرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید