کاهش حفاری های غیرمجاز در مشگین شهر

به گزارش علی بلاگ، رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان مشگین شهر از کاهش چشمگیر حفاری های غیرمجاز خبر داد و گفت: با همکاری نیروی انتظامی اقدامات جلوگیری از حفاری های غیرمجاز افزایش پیدا می کند.

کاهش حفاری های غیرمجاز در مشگین شهر

به گزارش علی بلاگ به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل، ایمانعلی ایمانی ظهر امروز یکشنبه 21 اردیبهشت ماه 99 در نشست با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مشگین شهر اظهار کرد: جلوگیری از هرگونه اقدام برای تخریب میراث تاریخی و فرهنگی و حفاظت و حراست از آن ها از جمله برنامه های مهم در شهرستان بوده که تحقق آن نیازمند همکاری و مشارکت نیروی انتظامی است.

او ضمن تقدیر و تشکر از همکاری خوب فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و پاسگاه های تابعه با اداره مشگین شهر به ویژه در راستای مقابله با حفاری های غیرمجاز، گفت: تداوم این اقدامات از برنامه های مهم به شمار می رود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مشگین شهر از کاهش چشمگیر حفاری های غیرمجاز خبر داد و گفت: در راستای حفاظت و پاسداشت میراث فرهنگی و تاریخی عزم جدی و همکاری تنگاتنگی را با کمک بخشداران، دهیاران و شوراهای محل با نیروی انتظامی شهرستان خواهیم داشت.

او پاسداشت منابع ملی، تاریخی و فرهنگی را از مهم ترین برنامه ها در شهرستان برشمرد و شرح داد: در کنار نیروی انتظامی برای جلوگیری از هرگونه دست درازی به میراث فرهنگی و تاریخی نیاز است تا مردم نیز مشارکت و همکاری لازم را داشته باشند.

سرهنگ زرین کلاه فرمانده نیروی انتظامی مشگین شهر نیز در این نشست عملکرد نیروی انتظامی و یگان حفاظت این شهرستان را در مأموریت های محوله بسیار عالی برشمرد و گفت: در جلسه شورای استان در ارزیابی عملکرد در سطح عالی قرار داشتیم.

منبع: میراث آریا

به "کاهش حفاری های غیرمجاز در مشگین شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاهش حفاری های غیرمجاز در مشگین شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید