پاسخ لاوروف به احتمال اخراج دیپلمات های روسیه از آمریکا

به گزارش علی بلاگ، وزیر خارجه روسیه در واکنش به برنامه های احتمالی آمریکا برای اخراج دیپلمات های کشورش از ایالات متحده و اعمال تحریم های جدید بر سر نقش ادعایی روس ها در حملات سایبری و مداخله انتخاباتی گفت، به هر اقدام غیر محبت آمیز از جانب واشنگتن پاسخ خواهند داد.

پاسخ لاوروف به احتمال اخراج دیپلمات های روسیه از آمریکا

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه پس از رایزنی با همتای قزاقستانی خود گفت: اظهار نظر سخت است. ناگفته نماند که ما به هر قدم غیر محبت آمیز ای پاسخ خواهیم داد. من هیچ تصمیم دقیقی ندیده ام و تا به امروز چیزی اعلام نشده است. گزارش هایی خوانده ام که دولت آمریکا بررسی اقدامات خصمانه روسیه را به پایان رسانده است. خوب، آنها خیلی زود توانسته اند این کار را انجام دهند.

پیش از این شبکه خبری بلومبرگ به نقل از سه منبع مطلع گزارش داد، دولت بایدن در حال بررسی اخراج دیپلمات های روسیه بر سر مداخله ادعایی آنها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و حملات سایبری علیه ایالات متحده است.

روسیه بارها تمام ادعاهای آمریکا مبنی بر مداخله در انتخابات و عملیات های هکری را رد کرده است. براساس گزارش بلومبرگ، مقام های دولت آمریکا چهارشنبه برای تصمیم گیری درباره اقدامی که باید صورت پذیرد، تشکیل جلسه دادند.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "پاسخ لاوروف به احتمال اخراج دیپلمات های روسیه از آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ لاوروف به احتمال اخراج دیپلمات های روسیه از آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید