وزیر کشور باید آمار کشته ها را اعلام کند

به گزارش علی بلاگ، حمله به کلانتری ها و پایگاه نظامی و انبار نفت و سیلوی غلات و خطوط نفت و گاز در کل جهان پاسخش گلوله است. بی معناترین اتفاق این روز ها همین است که تصور می گردد با سکوت و پنهان کاری امکان مدیریت افکار عمومی و فضای رسانه ای وجود دارد.

وزیر کشور باید آمار کشته ها را اعلام کند

به گزارش گروه سیاسی علی بلاگ، یکی فعال رسانه ای در صفحه توئیتری خود نوشت:

کسی خودش را به بیراهه نزند؛ ایجاد ناامنی با سلاح سرد و گرم و حمله به کلانتری ها و پایگاه نظامی و انبار نفت و سیلوی غلات و مراکز مخابراتی و زندان ها و خطوط نفت و گاز و تخریب وسیع شهر، در کل جهان پاسخش گلوله است. فرق نمی کند حمله کنندگان چند سال و چه وضع اقتصادی و چه جنسیتی دارند.

در شلوغی آشوب، احتمال دارد نیروی حافظ امنیت تیرش خطا برود یا تشخیص اشتباه بدهد. جمعی را هم آشوبگران زده اند. این ریختن خون بی گناهان باید آنالیز گردد و در هر دو حال مسئولیتش با دولت (حاکمیت) است. اما کلیت ماجرا شلیک به کسی ست که همچون یک تروریست عمل نموده؛ از آشوبگر قهرمان نسازید.

آمار کشته ها (اعم از حافظان امنیت، آشوبگران، مردم عادی) باید توسط وزیر کشور اعلام گردد. از عملکرد درست خود محکم دفاع کنید و از اشتباهات، صریحاً عذرخواهی. بی معناترین اتفاق این روز ها همین است که تصور می گردد با سکوت و پنهان کاری امکان مدیریت افکار عمومی و فضای رسانه ای وجود دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "وزیر کشور باید آمار کشته ها را اعلام کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر کشور باید آمار کشته ها را اعلام کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید