واکنش گوهر خیراندیش به حواشی سفر به آمریکا با پخش ربنای شجریان ، مهم نیست ممنوع الکار شوم اما ...

به گزارش علی بلاگ، حواشی فراوانی که درباره پخش شدن یا نشدن سریال زیرخاکی بازی گوهر خیراندیش پیش آمد، این بازیگر را به واکنش واداشت.

واکنش گوهر خیراندیش به حواشی سفر به آمریکا با پخش ربنای شجریان ، مهم نیست ممنوع الکار شوم اما ...

به گزارش علی بلاگ، گوهر خیراندیش بازیگر سریال زیرخاکی است که بر اساس برنامه بناست در شب های ماه مبارک رمضان مهمان خانه مردم گردد. در چند روز اخیر صحبت هایی از احتمال کنار گذاشته شدن سریال از کنداکتور پخش به میان آمد. پایان سیمافیلم از پخش سریال و البته برخورد قانونی با گوهر خیراندیش اطلاع داد.

در پی این حواشی گوهر خیراندیش با انتشار تکه ای از دعای ربنا با صدای محمدرضا شجریان در اینستاگرام خود نوشت: سلام عزیزانم ...خوشحالم که مسئولان ذیربط با درایت و هوشمندی به حاشیه ها اهمیت ندادند و سریال زیر خاکی پس از ماه ها کوشش با حضور 150 نفر عوامل زحمت کش و هنرمند در این شب ها روی آنتن می رود. بیاییم همگی همت و توان خود را صرف برداشتن باری از دوش و جان و روان مردمی کنیم که در این روزهای بحرانی و پرمشکل احتیاج به یاری و همدلی و تقویت روحیه دارند.

امیدوارم این سریال بتواند در چنین روزهای متلاطمی در مردم اندکی شوق، شادی و امید ایجاد کند و من هم سهمی در ایجاد این احساسات مثبت داشته باشم. به جای حاشیه سازی بیاییم همه همین را برای جامعه احتیاجمندمان آرزو کنیم. مهم نیست که من ممنوع الکار شوم یا نشوم. و چه خوب است که نسبت به کسانی که با ناآگاهی و بدون عاقبت اندیشی با انتشار عکس و فیلم به حریم خصوصی دیگران تجاوز می نمایند واکنش نشان داده و آنها را محکوم کنیم.

  • حاشیه جنجالی خانم بازیگر | حذف زیرخاکی از جدول پخش رمضان؟
  • سرنوشت زیر خاکی پس از حواشی بازیگر زن | یک مدیر تلویزیون: این خلاف شرع پیگیری می گردد
منبع: همشهری آنلاین

به "واکنش گوهر خیراندیش به حواشی سفر به آمریکا با پخش ربنای شجریان ، مهم نیست ممنوع الکار شوم اما ..." امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش گوهر خیراندیش به حواشی سفر به آمریکا با پخش ربنای شجریان ، مهم نیست ممنوع الکار شوم اما ..."

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید