نقض حقوق بشر در عربستان، افزایش زنان بازداشت شده در قطیف به 7 نفر، انتشار اسامی و تصاویر 24 افسر جنایتکار سعودی

به گزارش علی بلاگ، فعالان حقوق بشری در عربستان از افزایش شمار زنان بازداشت شده در زندان های رژیم سعودی در منطقه قطیف خبر دادند.

نقض حقوق بشر در عربستان، افزایش زنان بازداشت شده در قطیف به 7 نفر، انتشار اسامی و تصاویر 24 افسر جنایتکار سعودی

به گزارش گروه بین الملل علی بلاگ، فعالان عربستانی در فضای مجازی از افزایش تعداد زنان بازداشت شده در قطیف به 7 نفر خبر دادند.

به گفته فعالان، نیروهای امنیتی سعودی، طی روزهای اخیر یک دختر جوان شیعه به نام ایمان الرحیمانی را ربودند تا به این ترتیب تعداد زنانی که در بازداشتگاه های رژیم سعودی به سر می برند به هفت نفر افزایش یابد.

فعالان حقوق بشری خواستار عدم سکوت در برابر این جنایات رژیم سعودی شده اند.

فعالان عربستانی همچنین اسامی و عکس بیست و چهار افسر و مقام نظامی سعودی را منتشر کرده اند که مرتکب جنایت وحشیانه ای در قطیف همچون کشتار، ترورهای خونین، کشتار دسته جمعی در خانه ها، ربودن و شکنجه تا حد مرگ و نیز آتش زدن اجساد قربانیان و مثله کردن آنها و ویران کردن منازل مردم بی دفاع منطقه قطیف شده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نقض حقوق بشر در عربستان، افزایش زنان بازداشت شده در قطیف به 7 نفر، انتشار اسامی و تصاویر 24 افسر جنایتکار سعودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقض حقوق بشر در عربستان، افزایش زنان بازداشت شده در قطیف به 7 نفر، انتشار اسامی و تصاویر 24 افسر جنایتکار سعودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید