معرفی داوران جشنواره سینه ایران

به گزارش علی بلاگ، فیلم نت نیوز: داوران جشنواره سینه ایران انتخاب و معرفی شدند. سومین جشنواره سینه ایران در روزهای 17 تا 19 نوامبر سال جاری و در شهر تورنتو کانادا برگزار شود.

معرفی داوران جشنواره سینه ایران

جشنواره سالانه فیلم سینه ایران در روزهای 17 تا 19 نوامبر سال جاری و در شهر تورنتو کانادا برگزار شود. مدیران جشنواره در تدارک سومین سال برگزاری آن هستند و با دعوت از منتقدین نشریات معتبر، پژوهشگران سینمایی، افراد اهل فن صنعت سینما و همچنین برنامه ریز جشنواره تیف (TIFF: Toronto International Film Festival) بر آن اند که سطح کیفی جشنواره و نیز وجهه جهانی اش را به گونه ای چشمگیر و بیش از پیش افزایش دهند.

از آنجا که اکثر فیلم های ایرانی به وسیله داوران ایرانی ارزیابی شده اند، در جشنواره پیش رو، سعی بر آن است که از داورانی غیر ایرانی بیشتر استفاده شود، و بناست که در سرانجام نیز از برندگان در زمینه های بهترین فیلم، بهترین بازیگر مرد، بهترین بازیگر زن، بهترین کارگردانی، بهترین فیلمنامه و بهترین فیلمبرداری تقدیر به عمل بیاید.

نام اعضای کمیته داوری جشنواره به قرار زیر است:

نیک دیویس: منتقد نشریه سینمایی فیلم کامنت و استاد دانشگاه نورث وسترن، سوفیا بُدانویچ: فیلمساز (فیلم های خانه خوشبختی و هرگز تک خوری نکن)، جِسی کامینگ: برنامه ریز فستیوال جشنواره تورنتو (تیف) در بخش آوانگارد، تینا حسن نیا: عضو انحمن منتقدان فیلم تورنتو و نویسنده تنها کتاب انگلیسی پیرامون اصغر فرهادی (اصغر فرهادی: زندگی و سینما)

منبع: برترین ها

به "معرفی داوران جشنواره سینه ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی داوران جشنواره سینه ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید