مشکل پرسپولیس تعیین شد

به گزارش علی بلاگ، مرتضی کرمانی در مورد ملاقات پرسپولیس و ذوب آهن گفت: حیف شد که بازی مساوی شد. اگر بخواهیم فوتبالی حساب کنیم پرسپولیس فوتبال زیبایی بازی می نماید. هم در این بازی و هم در بازی قبل فوتبال رو به جلویی از تیم شاهد بودیم، ولی از نظر من تنها مشکل این روز های پرسپولیس این است که تمام کننده خوب ندارد و تا زمانی که تمام کننده خوب نداشته باشیم و در ضربات آخر مشکل داشته باشیم کار کمی سخت خواهد شد.

مشکل پرسپولیس تعیین شد

وی اضافه نمود: ذوب آهن مقابل پرسپولیس خیلی خوب بازی کرد و در نیمه دوم خیلی این تیم را تحت فشار گذاشت و از نظر من نتیجه مساوی عادلانه بود، چون تیم حریف هم حمله می کرد. شاید بی دقتی مهاجمان پرسپولیس در این دو بازی که خوب و زیبا هم بازی نموده باعث شده تا تیم نتیجه نگیرد.

مهاجم اسبق پرسپولیس در پاسخ به این سوال که بازی های عقب افتاده به ضرر تیم است یا می تواند از نظر فنی این تیم را رو به جلو در شرایط بازی ها قرار بدهد گفت: طبعا روی بازیکنان و مجموعه تیمی فشار وارد می گردد. پرسپولیس با آن همه فشار و مسائل به بازی های آسیایی رفت و برگشت و از نظر من گل محمدی کار عظیمی نموده که تیم الان منسجم کار می نماید و از حاشیه دور است. شما مطمئن باشید گل محمدی کارش را بلد است و شرایط روز به روز بهتر می گردد.

کرمانی مقدم در مورد ملاقات پرسپولیس و سپاهان که پیش دربی محسوب می گردد مطرح نمود:هم یک بازی قبل و هم یک بازی بعد از دربی همواره این مسائل وجود دارد که بازیکنان مراقب هستند تا کارت نگیرند یا از خودشان مواظبت نمایند. با شناختی که از کادر فنی تیم دارم فکر نمی کنم در بازی با سپاهان احتیاط در کار پرسپولیس باشد، چون سپاهان تیم بالای جدول است و پرسپولیس اگر این تیم را ببرد هم می تواند خود را به بالای جدول برساند و هم اینکه با روحیه وارد دربی گردد.

وی در پاسخ به این سوال که به جز خط حمله نقطه ضعف پرسپولیس را در چه پستی می بیند گفت: در بازی با ذوب آهن جای رسن خالی بود و جای خالی او حس شد. البته پرسپولیس آنقدر بازیکن دارد که به یک بازیکن اتکا نکند و مطمئنا گل محمدی برای این موضوع هم راه حل خواهد داشت.

مهاجم اسبق پرسپولیس در مورد پیش بینی اش از دربی مطرح نمود: شرایط دربی با بازی های دیگر خیلی فرق دارد. خیلی مواقع یک تیم تیم ضعیف بوده، ولی دربی را برده است. چون پرسپولیس در آسیا بوده و از نظر شخصیت بالاتر است به نظرم این می تواند برگ برنده پرسپولیس در مسابقه عظیم پایتخت باشد.

منبع: فرارو

به "مشکل پرسپولیس تعیین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مشکل پرسپولیس تعیین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید