قم بارانی می شود

به گزارش علی بلاگ، کارشناس هواشناسی استان قم با بیان اینکه هوای این استان طی دوشنبه و سه شنبه بارانی است، گفت: حداکثر دمای هوا طی امروز قم به 20 درجه رسید.

قم بارانی می شود

به گزارش علی بلاگ به نقل از مهر، محمدجواد ترابیان با اعلام این خبر اضافه کرد: آسمان قم طی امروز با استقرار جو نسبتا پایدار صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد است.

وی با اشاره به وجود غبار صبحگاهی طی فردا، ادامه داد: هوای این استان در روز دوشنبه کمی ابری از بعد از ظهر به تدریج همراه با افزایش ابر، در اواخر وقت همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش ها به صورت برف است.

کارشناس هواشناسی استان قم شرح داد: آسمان این استان در روز سه شنبه نیز نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات همراه با بارش باران و در ارتفاعات به صورت بارش برف است.

وی گفت: حداقل دمای هوای امروز 6 درجه و حداکثر دمای هوا 20 درجه، حداقل دمای هوای قم در روز دوشنبه چهار درجه و حداکثر دمای هوا 16 درجه و حداقل دمای هوای قم در روز سه شنبه هفت درجه و حداکثر دمای هوا 13 درجه است.

ترابیان گفت: سرعت وزش باد طی امروز و فردا بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت با جهت غربی و در روز سه شنبه بین 20 تا 35 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی است.

منبع: همشهری آنلاین

به "قم بارانی می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قم بارانی می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید