قتل مدیر ساختمان به خاطر شارژ

به گزارش علی بلاگ، رسیدگی به این پرونده از اواخر اسفند سال 99 با اعلام خبر مرگ مشکوک مردی میانسال در محدوده مهرشهر کرج آغاز شد.

قتل مدیر ساختمان به خاطر شارژ

به گزارش ایران، نخستین آنالیز های تیم پلیسی نشان می داد وی به خاطر سقوط از طبقه پنجم ساختمان محل زندگی اش جان باخته است؛ بنابراین خیلی زود تیمی از دایره مبارزه از جرایم جنایی درمحل حادثه حضور یافتند. با آغاز تحقیقات تعیین شد در زمان حادثه یکی از ساکنان قبلی ساختمان برای تسویه حساب شارژ خود به آپارتمانی که قبلاً در آنجا سکونت داشته رفته تا با مدیر ساختمان صحبت کند، اما بعد از دقایقی با یکدیگر درگیر شده و در همین حین مدیر ساختمان از طبقه پنجم به پایین سقوط کرد و جان باخت.

پس از این حادثه مرد 48 ساله به عنوان تنها مظنون این پرونده بازداشت شد، اما منکر ماجرا شد و گفت: من مدتی قبل از این ساختمان نقل مکان کردم و رفتم، اما روز حادثه به دیدار مدیر ساختمان رفتم تا مبلغ شارژ را تسویه کنم، اما سر همین موضوع درگیر شدیم و من هم از آنجا رفتم و خبر ندارم به چه علتی او سقوط نموده است.

در حالی که وی همچنان منکر دخالت در این ماجرا بود، اما انتها پس از 2 ماه تحقیق و بازپرسی لب به اعتراف گشود و گفت: روز حادثه ما با هم درگیر شدیم و کار به نزاع فیزیکی کشید من هم با عصبانیت او را به عقب هل دادم که ناگهان از بالکن طبقه پنجم سقوط کرد من فکر نمی کردم این اتفاق بیفتد خیلی ترسیدم و به همین خاطر منکر ماجرا شدم.

پس از اعتراف متهم پرونده برای رسیدگی به مرجع قضایی فرستاده شد.

منبع: فرارو

به "قتل مدیر ساختمان به خاطر شارژ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل مدیر ساختمان به خاطر شارژ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید