فراری و وتل به آخر خط رسیدند

به گزارش علی بلاگ، قهرمان 4 دوره رقابت های فرمول یک جهان یعنی سباستین وتل که بسیاری او را یکی از بهترین رانندگان جهان در قرن 21 می دانند در انتها سال 2020 از سرخپوشان مارانللو جدا خواهد شد.

فراری و وتل به آخر خط رسیدند

راننده 32 ساله آلمانی امروز رسما تایید کرد که قصد تمدید قرارداد خود با شرکت فراری را ندارد و صندلی بعدی که در انتظار این راننده آلمانی در مسابقات فرمول یک خواهد بود نامشخص است. هر دو احتمال کناره گیری از فرمول یک و یا یک فصل استراحت برای این راننده آلمانی وجود دارد.

ماتیا بینتو مدیر تیم فرمول یک فراری در این رابطه می گوید:

این تصمیم راحتی برای سباستین وتل و فراری نبوده است و هیچ مشکل خاص و بزرگی بین سباستین و فراری وجود ندارد اما از انتها فصل راه سباستین و فراری از یکدیگر جدا خواهد شد و به همین دلیل ما به تصمیم او احترام می گذاریم. سباستین بخشی از تاریخ بزرگ فراری با 14 پیروزی است که او را تبدیل به سومین راننده پیروز در زمینه کسب امتیاز و پیروزی در تاریخ فراری می سازد.

من از طرف تیم بزرگ فراری از سباستین بابت عملکرد بسیار حرفه ای و شخصیت بالا او قدردانی می کنم و ما همچنان امید بسیار زیادی برای این فصل از رقابت های فرمول یک داریم و همچنان فرصت برای کسب قهرمانی وجود دارد.

وتل نیز در رابطه با انتها همکاری با فراری می گوید:

مسائل مالی نقش بزرگی در این تصمیم گیری ندارد و این مسائل همیشه اولویت آخر من است. اما زمانی فرا می رسد که شما به آینده نگاه می کنید و مسیرهای متفاوتی را پیش روی خود مشاهده خواهید کرد. درنتیجه زمان تصمیم گیری برای من فرا رسیده بود و تصمیم من جدایی از فراری در انتها سال جاری میلادی است.

با وجود این که لوئیس همیلتون قهرمان چندسال اخیر رقابت های فرمول یک به عنوان جانشین احتمالی سباستین وتل قلمداد می شد اما در حال حاضر کارلوس ساینز راننده تیم مک لارن و دنیل ریکاردو راننده تیم رنو نیز از محتمل ترین گزینه ها برای کسب صندلی سباستین وتل اند.

منبع : دیجیاتو

منبع: آی تابناک

به "فراری و وتل به آخر خط رسیدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فراری و وتل به آخر خط رسیدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید