غارهای داعش در عراق منهدم شد

به گزارش علی بلاگ، نیروهای مسلح عراق طی یک عملیات سنگین و انجام 26 حمله هوایی، 46 غار متعلق به داعش را منهدم و دستکم 19 تروریست را به هلاکت رساندند.

غارهای داعش در عراق منهدم شد

به گزارش علی بلاگ به نقل از فارس، یحیی رسول سخنگوی فرمانده کل نیروهای مسلح عراق اعلام نمود که نیروهای مبارزه با تروریسم در استان نینوی ضمن تخریب غارهای داعش، تعدادی از عناصر آن در یک عملیات که شاهد 26 حمله هوایی در جنوب شهر مخمور بود به قتل رساندند.

رسول در بیانیه ای گفت: به فرمان فرمانده کل نیروهای مسلح و با هماهنگی فرماندهی عملیات مشترک و نیروی هوایی ارتش و ائتلاف بین المللی تشکیلات سازمان مبارزه با تروریسم ماموریت های ویژه ای را در مناطف جغرافیایی پراکنده از کشور انجام دادند که از طریق آن نیروهای این سازمان نیروی هوایی را در جریان اطلاعات دقیقی از حضور عناصر داعش و مکان اختفای آنها قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری بغداد الیوم، این مقام نظامی عراق افزود: بر اساس اطلاعات دریافتی، امروز(روز پنجشنبه) 26 حمله هوایی انجام شده که با نابودی 46 غار و کشته شدن 19 عضو داعش در ارتفاعات قره جوغ شهر مخمور همراه بود. نیروهای مبارزه با تروریسم همچنین دو عضو داعش را در منطقه الفلوجه در استان الانبار را دستگیر کردند.

وی همچنین گفت: نیرویی از این سازمان در منطقه حوران در استان الانبار هم سه مقر داعش را منهدم کرد.

عراق طی چند هفته اخیر عملیات های خود را برای سرکوب بقایای داعش در این کشور شدت بخشیده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "غارهای داعش در عراق منهدم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غارهای داعش در عراق منهدم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید