سرمربی یوونتوس پس از تساوی: بازی مقابل آتالانتا برای همه تیم ها سخت است

به گزارش علی بلاگ، سرمربی یوونتوس به تمجید از آتالانتایی ها پرداخت.

سرمربی یوونتوس پس از تساوی: بازی مقابل آتالانتا برای همه تیم ها سخت است

به گزارش گروه ورزشی علی بلاگ، شب گذشته در جریان دیدار های سری آی ایتالیا تیم یوونتوس به سختی و با پنالتی دقایق سرانجامی رونالدو توانست از شکست بگریزد و با آتالانتا به تساوی برسد.

مائوریسیو ساری پس از سرانجام بازی به علی بلاگ گفت: مقابل یکی از سازماندهی یافته ترین تیم های اروپایی قرار گرفتیم. آن ها خیلی پر شور و اشتیاق بودند و بسیار منظم. در ابتدا می خواستیم توپ را در اختیار داشته باشیم، اما آن ها حمله می کردند و در چنین شرایطی گل خوردیم. بازی مقابل آتالانتا کار آسانی نیست. آن ها بسیار هوشمندتر از ما در نیمه اول بازی کردند، اما توانستیم برگردیم و خوشبختانه نیمه دوم بهتری داشتیم.

سرمربی یوونتوس در ادامه گفت: دومین گل را در حالی دریافت کردیم که می خوستیم کنترل بازی را در دست گیریم. انرژی زیادی داشتیم، اما در مقایسه با نیمه اول از مناطق جلوتری دفاع را آغاز کردیم و تابع حریف نبودیم. این مسئله به ما اجازه داد تا توپ را در میانه میدان سریع پس بگیریم و این گونه بازی را تغییر دهیم.

ساری در سرانجام گفت: بازی مقابل آتالانتا برای همه سخت است. نه فقط ما. آن ها با 9 برد پیاپی مقابل ما ظاهر شدند. مقابل میلان مشکل فیزیکی نداشتیم و تیم دچار ضعف شده بود. امشب در مجموع بهتر بودیم و استمرار داشتیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سرمربی یوونتوس پس از تساوی: بازی مقابل آتالانتا برای همه تیم ها سخت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی یوونتوس پس از تساوی: بازی مقابل آتالانتا برای همه تیم ها سخت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید