زحمات ارزشمند جامعه پزشکی هدر نرود، دولت فرایند کنترل کرونا را بازنگری کند

به گزارش علی بلاگ، ایرج فاضل، محمدرضا ظفرقندی و مصطفی مشخص در نامه ای مشترک به رئیس جمهور، ضمن ابراز نگرانی از اوج گیری مجدد کرونا و افزایش مناطق قرمز، بازنگری دولت در فرایند جاری را خواهان شدند.

زحمات ارزشمند جامعه پزشکی هدر نرود، دولت فرایند کنترل کرونا را بازنگری کند

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری علی بلاگ از روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، در نامه مشترک رئیس مجمع انجمن های علمی گروه پزشکی، رئیس کل و رئیس شورای عالی سازمان نظام پزشکی ضمن تشکر و تقدیر از مساعی دولت و به ­ویژه مسئولین وزارت بهداشت، جامعه پزشکی و پرستاری در پاندمی بیماری کووید 19، آمده است:

نگرانی موجود از اوج گیری مجدد بیماری و افزایش مناطق قرمز در کشور که علاوه بر آسیب جانی و سلامت مردم، موجب هدر رفتن زحمات ارزشمند جامعه پزشکی کشور و فرسودگی کادر درمان خواهد شد، ضرورت عنایت ویژه و بازنگری دولت به فرایند جاری را ایجاب می­ کند.

بدیهی است با توجه به راهبرد اولویت حفظ جان و سلامت مردم و انسان­ ها بر همه امور دیگر، تصمیم­ ها، سیاست گذاری­ های کلان و تاریخی دولت در این برهه زمانی، نقش مشخص کننده و ماندگاری در کنترل این بحران خواهد داشت. لذا انتظار می­ رود در کنار توصیه ­ها و تأکیدات مسئولین اجرایی ، نقش نظارتی و کنترل جدی و انتظامی دولت بر اجرای پروتکل­ های علمی و ابلاغی وزارت بهداشت و نیز توجه ویژه به تأمین نیازهای ضروری بخش سلامت در این مقطع زمانی مورد تأکید و ابرام جنابعالی قرار گیرد.

امید است با حمایت جنابعالی مراحل گذر از این آزمون خطیر با حداقل آسیب فراهم شود.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "زحمات ارزشمند جامعه پزشکی هدر نرود، دولت فرایند کنترل کرونا را بازنگری کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زحمات ارزشمند جامعه پزشکی هدر نرود، دولت فرایند کنترل کرونا را بازنگری کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید