رکوردشکنی بورس در ساعات ابتدایی امروز

به گزارش علی بلاگ، خبرنگاران: در آغاز معاملات بورس امروز (دوشنبه 26 خرداد ماه) شاخص کل با بیش از 13 هزار واحد رشد در کمتر از یک ساعت دوباره در جهت صعود قرار گرفت.

رکوردشکنی بورس در ساعات ابتدایی امروز

به گزارش علی بلاگ به نقل از تجارت نیوز، در آغاز معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بیش از 13 هزار واحد رشد کرد تا بورس دوباره در مدار صعود قرار بگیرد. این در حالی بود که روز گذشته بازار بازدهی منفی را به ثبت رسانده بود.

در جریان معاملات اول وقت امروز بورس، بیش از 400 هزار معامله انجام شد که طی آن 2 میلیارد و 200 هزار سهم با ارزشی حدود 35 هزار میلیارد ریال خرید و فروش شدند. ارزش معاملات فرابورس نیز در این مدت بیش از 17 هزار میلیارد ریال بود.

در 45 دقیقه ابتدایی معاملات، سه نماد وبملت، وغدیر و فملی به ترتیب با 1040، 979 و 836 واحد بیشترین تاثیر مثبت را بر رشد شاخص بورس داشتند و نماد وامید نیز تاثیرگذارترین نماد منفی بورس بود. در معاملات فرابورس نیز کگهر، زاگرس و میدکو تاثیرگذارترین نمادها بودند.

بازار در حالی معاملات خود را پیگیری می کند که فرایند معاملات در بیشتر گروه های صنعتی بهبود یافته و نمادهای گروه بانکی نیز با تقاضای فراوانی برای خرید روبرو هستند. همچنین نمادهای گروه خودرو نیز بیشتر در محدوده مثبت و نزدیک به صف خرید معامله می شوند. نمادهای پالایشگاهی نیز در حال گذار از محدوده منفی به محدوده مثبت هستند و تقاضا در این نمادها رو به افزایش است.

منبع: اقتصادنیوز

به "رکوردشکنی بورس در ساعات ابتدایی امروز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردشکنی بورس در ساعات ابتدایی امروز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید