رکوردزنی ثبت نامی های مجلس یازدهم در حوزه های انتخابیه چهارگانه استان سمنان

به گزارش علی بلاگ، خبرنگاران/سمنان پنجمین روز ثبت نام یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان سمنان شلوغ ترین روز ثبت نام ها در این استان بود.

رکوردزنی ثبت نامی های مجلس یازدهم در حوزه های انتخابیه چهارگانه استان سمنان

حبیب الله خجسته پور رئیس ستاد انتخابات استان در گفت وگو با علی بلاگ اعلام کرد: در پنجمین روز ثبت نام ها در این استان31 نفر داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره مجلس در این استان شدند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با بیان اینکه در پنجمین روز بیشترین ثبت نام در حوزه انتخابیه شهرستان های شاهرود و میامی ثبت شد افزود: امروز در حوزه انتخابیه شهرستان های شاهرود و میامی 13 نفر ثبت نام کردند.

وی سهم حوزه انتخابیه سمنان، مهدیشهر و سرخه را 6 نفر اعلام و افزود: امروز 7 نفر داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره مجلس در حوزه انتخابیه دامغان و 5 نفر داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره مجلس در حوزه انتخابیه گرمسار و آرادان شدند.

رئیس ستاد انتخابات استان در پنجمین روز ثبت نام داوطلبان نمایندگی مجلس یازدهم در استان سمنان 25 مرد و 6 زن ثبت نام کردند.

خجسته پور گفت: از داوطلبان ثبت نامی امروز 5 نفر دکتری، 23 نفر کارشناسی ارشد و سه نفر دارای مدرک حوزوی بودند.

به گزارش علی بلاگ پیش ازاین نیز 46 داوطلب نمایندگی یازدهمین دوره مجلس در حوزه های چهارگانه این استان ثبت نام کرده بودند که با احتساب آن فعلا شمار داوطلبان نمایندگی مجلس در چهار حوزه انتخابیه این استان به 77 نفر رسیده است .

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "رکوردزنی ثبت نامی های مجلس یازدهم در حوزه های انتخابیه چهارگانه استان سمنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رکوردزنی ثبت نامی های مجلس یازدهم در حوزه های انتخابیه چهارگانه استان سمنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید