دستور ستاد کرونا برای توقف پرواز به چهار استان

به گزارش علی بلاگ، سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از ابلاغ جدید ستاد مقابله با کرونا برای توقف پرواز چهار استان تا بیست و دوم فروردین ماه سال جاری اطلاع داد و گفت: بعضی دیگر از مناطق نیز به دلیل نبود مسافر پروازها فعلاً انجام نمی گردد و بسیاری از پروازها نیز با حداقل ظرفیت و قیمت ممکن انجام می گردد.

دستور ستاد کرونا برای توقف پرواز به چهار استان

به گزارش علی بلاگ و به نقل از ایسنا، رضا جعفرزاده اظهار کرد: بر اساس آخرین تصمیمات و مصوبات ابلاغی ستاد مقابله با کرونا پروازهای رفت و برگشت چهار مرکز استان خراسان رضوی، اصفهان، مازندران و گیلان تا بیست و دوم فروردین ماه متوقف شده است البته پروازهای کیش و قشم هم فعلاً انجام نمی گردد.

وی با بیان اینکه بسیاری از پروازهای داخلی به دلیل کاهش سفرهای مردم با حداقل ظرفیت و قیمت انجام می گردد، اضافه نمود: این ابلاغیه ستاد مقابله با کرونا برای توقف پروازها به وسیله معاونت هوانوردی و امور بین الملل به همه فرودگاه های استان های مذکور و شرکت های هواپیمایی که در این مسیرها پرواز برنامه ریزی شده داشتند، ابلاغ شده است.

سخنگوی سازمان هواپیمایی تاکید نمود: این سازمان و صنعت حمل و نقل هوایی آماده اجرای هر گونه تصمیمات و مصوبات ستاد مقابله با کرونا برای جلوگیری از شیوع این بیماری و شکستن زنجیری انتقال ویروس کرونا است.

او درباره توقف بعضی پروازها به فرودگاه عسلویه نیز به باشگاه علی بلاگ گفت: به استناد مکاتبات سازمان هواپیمایی کشوری با سازمان منطقه ویژه مالی انرژی پارس که در تاریخ 4 فروردین ماه 99 انجام شد و طبق تصمیمات گرفته شده ستاد مرکزی مقابله با کرونا، درباره پروازها به عسلویه، مقرر شد پروازهای رفت و برگشت ساری، رشت، اصفهان و مشهد به عسلویه و بالعکس تا تاریخ 22 فروردین 99 متوقف گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "دستور ستاد کرونا برای توقف پرواز به چهار استان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستور ستاد کرونا برای توقف پرواز به چهار استان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید