خبرنگاران فرماندار مهریز پیوستن خیران به پویش سلامت را خواهان شد

به گزارش علی بلاگ، یزد- خبرنگاران- فرماندار مهریز گفت: راه اندازی پویشی برای یاری به تامین نیازهای بخش بهداشت و درمان در شرایط کنونی و غلبه بر بیماری کرونا در کنار برنامه های دولت امری مهم و حیاتی است که همکاری و حمایت خیران نوعدوست را در این مورد می طلبد.

خبرنگاران فرماندار مهریز پیوستن خیران به پویش سلامت را خواهان شد

رضا زارع زاده مهریزی عصر یکشنبه در گفت و گو با علی بلاگ اضافه نمود: حل احتیاجهای بهداشتی و درمانی مردم جزو اولویت های نظام و دولت است و باید خیران در کنار طرح های کلان، مشارکت خود را نشان دهند.

وی ادامه داد: خیران بومی و غیربومی همیشه برای حل احتیاجهای مراکز بهداشتی و درمانی چه در ساخت و سازها و خرید تجهیزات پیشگام بودند و هم اکنون به خاطر بیماری کرونا باید بیشتر همت نمایند.

این مسوول توضیح داد: امروز شاهد ایثار و از خودگذشتگی انسان های شریف و پاک نهادی هستیم که بدون ادعا و کوچکترین تردیدی بر اهریمن رنجوری و دردمندی تاخته و خود را سپر بلای مردم نموده اند.

زارع زاده مهریزی اظهار کرد: مردم عظیموار با همکاری خیران شبانه روز تحت عنوان پویش مردمی نسبت به پاک سازی، گندزدایی و تامین مواد ضدعفونی برای منطقه از هیچ کوششی دریغ نکردند و باید این روحیه تداوم یابد .

وی بیان نمود: در این راه حتی طی روزهای اخیر شاهد افرادی در منطقه هستیم که به یاد اموات و پدران و مادران خود هدایا و نذوراتی برای تامین موادضدعفونی و اقلام مورد احتیاج کادر درمانی تقدیم کردند.

فرماندار مهریز گفت: برای تداوم این همراهی و مشارکت در این پویش عظیم مردمی، خیران بومی و غیربومی می توانند یاری های خود را به شماره خیران حوزه سلامت ، 5041 7270 1009 0379 تقدیم نمایند.

زارع زاده مهریزی اطهار کرد: همچنین شماره حساب 3100000236001 نزد بانک ملی برای یاری به خرید مواد ضدعفونی و سایر فعالیت های مورد احتیاج در شهرستان پیش بینی شده است .

مرکز شهرستان 55 هزار نفری مهریز در 30 کیلومتری یزد واقع شده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران فرماندار مهریز پیوستن خیران به پویش سلامت را خواهان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فرماندار مهریز پیوستن خیران به پویش سلامت را خواهان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید