خبرنگاران برگزاری جشنواره مجازی ازدواج اقوام در گرگان و چند خبر کوتاه از گلستان

به گزارش علی بلاگ، گرگان - خبرنگاران - برگزاری جشنواره ازدواج اقوام ایران زمین در گرگان به صورت مجازی، کاشت 400 هکتار خربزه در استان و صادرات 30 میلیون دلاری انواع کالا از اینچه برون از جمله خبرهای کوتاه روز پنجشنبه استان است.

خبرنگاران برگزاری جشنواره مجازی ازدواج اقوام در گرگان و چند خبر کوتاه از گلستان

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت: دومین جشنواره ازدواج اقوام ایران زمین 12 و 13 مردادماه با حضور کنندگان قومیت های مختلف از سطح ملی و استانی در گرگان به صورت مجازی برگزار می شود.

**

سرپرست جدید فرمانداری کلاله با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار گلستان در جلسه شورای اداری این شهرستان معارفه شد.

با حکم استاندار گلستان، محمد ابراهیمی تودرواری به عنوان سرپرست فرمانداری کلاله معرفی و از تلاش های علی اصغر بیانی تقدیر شد.

**

مدیرکل انتقال خون گلستان گفت: روزانه حدود 8 نفر از بهبودیافتگان کرونا برای اهدای پلاسما به انتقال خون استان مراجعه می کنند.

**

معاون بهبود تولیدات گیاهی جهادکشاورزی گلستان گفت: امسال کشاورزان گلستانی 400 هکتار از اراضی کشاورزی خود را به زیر کشت خربزه بردند که تا به امروز 65 درصد آن برابر با 9 هزار تن برداشت شد.

**

مدیر کل گمرکات گلستان گفت : در چهار ماهه نخست امسال 43 میلیون و 602 هزار کیلوگرم کالا به ارزش 30 میلیون و 446 هزار و 769 دلار از این استان صادر شد.

**

معاون سرمایه گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان از تصویب 5 طرح سرمایه گذاری در جلسه اخیر کمیسیون فنی سرمایه گذاری استان خبر داد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران برگزاری جشنواره مجازی ازدواج اقوام در گرگان و چند خبر کوتاه از گلستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برگزاری جشنواره مجازی ازدواج اقوام در گرگان و چند خبر کوتاه از گلستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید