حمله فرشید اسماعیلی به احمد مددی؛ این بار مقابل شما سکوت نمی کنم!

به گزارش علی بلاگ، فرشید اسماعیلی علیه صحبت های احمد مددی موضع گیری تندی انجام داده است.

حمله فرشید اسماعیلی به احمد مددی؛ این بار مقابل شما سکوت نمی کنم!

به گزارش گروه ورزشی علی بلاگ، فرشید اسماعیلی، هافبک تیم استقلال ادعای مددی مربوط به پرداخت 37 درصدی تا بدین جای فصل را رد نموده و گفت: این حرف های مددی کاملا غلط است و همواره با احتساب تصورات خود می خواهد چهره حق به جانب بگیرد. در یک شرایط ناعادلانه که خود هیات مدیره محترم هم در خصوص اعتراض من به مددی آن را تایید و اصلاح کردند، در نهایت جریمه 16 درصدی را مددی و کمیته انضباطی به من تحمیل کردند و من فقط برای بازگشت به تیم و تمرینات سکوت کردم. یک جریمه به خاطر ماجرا های سال قبل که معلوم شد یک نفر دیگه به جای من و بدون اطلاع من نامه ندامت را امضا نموده و سال جاری هم یک جریمه به خاطر اعتراضی که امروز رسما مددی حرف هایم را تایید نموده است به من تحمیل شد. یعنی روال باشگاه استقلال اینطوری شده یک بار تسویه حساب فصل قبل را انجام می دهند و بعدا یک پرونده تازه ازفصل قبل برای کم کردن دوباره حقوق مان باز می نمایند.

او در ادامه با انتقاد از غیبت مددی در تمرینات استقلال گفت: واقعا اگر قرار به صحبت در خصوص تمام ماجراست بهتر است که ایشان منصفانه حرف برند. پنهان شدن پشت میکروفون ها و نیامدن سر تمرینات راه مناسبی برای جوابگویی نیست، همانطور که در دفتر ایشان باز است، همه بازیکنان هم از آمدن ایشان به تمرینات استقبال می نمایند. در خصوص انتشار قرارداد ها هیچ مسئله ای نداریم و استقبال می کنیم. اگر قراراست این کار انجام گردد در خصوص همه جزییات صحبت کنیم. من قراردادم با استقلال تمام شده بود و قرارداد تازه امضا کردم ، آن موقع با تهدید و فشار که قرارداد امضا نکردم. اینکه من از آقای نامداری پول گرفتم مربوط به قبل امضای قرارداد تازه بود و خارج از قرارداد بود. همین آقای نامداری اگر نبود هیچکدام از بازیکنان استقلال قراردادهایشان را تمدید نمی نمایند و یا بازیکنی با این تیم قرارداد امضا نمی کرد.

هافبک استقلال در خصوص شرایط اقتصادی استقلال گفت: ما در خصوص شرایط باشگاه استقلال حرف می زنیم و از این شرایط ناراضی هستیم. باشگاه متعهد به پرداخت 50 درصد به همه باریکنان تا نیم فصل بوده ولی انجام نشد. وقتی مدیرعامل به تعهداتش عمل نمی نماید چطور می خواهید یک ماه به انتهای فصل بازیکن ها برای مدیرعامل کف بزنند؟ رفتاری که با من شد واقعا عجیب بود. همه می توانند شهادت بدهند در جلسه کمیته انضباطی اول که باز هم می گویم ناعادلانه و به شدت نامحترمانه بود، یک بار از من خواستند از مددی عذرخواهی کنم و این عذرخواهی را رسانه ای کنم و بعد از چند روز در جلسه ای دیگر از من خواستند که چون به کیان باشگاه، مدیر عامل ضربه زده ام، دوباره عذرخواهی کنم. این رفتار مددی و عواملش واقعا حیرت انگیز است، وقتی چنین رفتارهایی را می بینیم مسلما هیچ بازیکنی در استقلال حرف های او را باور نمی نماید.

فرشید اسماعیلی با اعتراض به قوانین داخلی فوتبال ایران هم گفت: اما یک اشکال عمده و عظیم در تمام قراردادهای ما بازیکنان فوتبال وجود دارد و هیچ سازمان یا مدیری از حقوق بازیکنان دفاع نمی نماید. اگر فوتبال ما تافته جدا بافته از قوانین فیفاست امروز به ما بگویند. نه فقط استقلال که حتی بازیکنان تیم های دیگر هم چنین شرایطی دارند، اگر طبق قانون دو ماه تاخیر حقوق باعث فسخ یکطرفه و به حق گردد همانطور که فیفا آن را تاکید نموده است، آنوقت مدیران باشگاهها هم میدانند چقدر و چطور هزینه نمایند. من کمتر از یک ماه قبل اخطار دادم که باید 50٪؜ تا نیم فصل طبق قرارداد بگیرم ولی مددی هیچ کاری نکرد و اصلا توجه نکرد و فقط پاراف کرد وحالا در رسانه ها در خصوص پرداختی های من صحبت می نماید. در حالیکه تا بهمن ماه موظف به پرداخت 50٪؜ بود حالا کم کاری خودش را با اعلام پرداخت 37 درصدی می خواهد توجیه کند. بهتر است که واقعیت را تمام و کمال بگوید که به چه کسی این مبلغ را داده است . نکند مثل همان نامه ای باشد که من امضا ننموده ام؟!

او ادامه داد: اگر من حق دارم که طبق دو ماه تاخیر حقوق یک طرفه فسخ کنم، سازمان لیگ یا کمیته مشخص شرایط اعلام کند، اگر هم سازمان لیگ فراتر از فیفاست و فقط پشتیبان باشگاه هاست رسما اعلام کند بازیکنان فوتبال هیچ حقی ندارند.

هافبک استقلال در سرانجام صحبت هایش گفت در خصوص اتفاق های باشگاه سکوت نخواهد کرد:آقای مددی شما که در خصوص دریافتی های من صحبت می کنید هنوز جواب نامه یک ماه قبل من را ندادید و درخواست من را به ذیحساب حواله داده اید. از اینکه قرارداد من و دریافتی ام را نشان دهید ترسی ندارم ولی من هم مدارکی دارم که نشان می دهد شما عوام فریبی می کنید و من چنین دریافتی نداشتم و شما به طور واضح اذعان می کنید که در تعهدات خود کوتاهی کردید و مهم تر از همه اینکه اگر از ابتدای فصل به خاطر همان اتفاقاتی که حتما خاطرتان هست تا امروز سکوت کردم و کوتاه آمدم به خاطر تیمم و هواداران بوده ولی شما رفتار متفاوتی داشتید و حالا طلبکار هم هستید. ولی این بار سکوت نمی کنم و حق خودم میدانم که در خصوص بی تعهدی شما از خودم و حقوقم دفاع کنم و جلوی توهین و فرافکنی شما را بگیرم تا عمدا مرا جلوی هواداران قرارندهید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "حمله فرشید اسماعیلی به احمد مددی؛ این بار مقابل شما سکوت نمی کنم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله فرشید اسماعیلی به احمد مددی؛ این بار مقابل شما سکوت نمی کنم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید