حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می نماید

به گزارش علی بلاگ، فارس نوشت: حزب الله عراق گفت که برای مواجهه با هرگونه رخداد امنیتی احتمالی، تصمیم به برگزاری رزمایش گسترده گرفته است.

حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می نماید

حزب الله عراق اظهار داشت که به همراه گروه سرایا الدفاع الشعبی تصمیم به برگزاری رزمایش صید کلاغ ها با مهمات جنگی گرفته است.

به نوشته المیادین، در بیانیه حزب الله عراق آمده است که هزاران تن از نیروهای این گروه مقاومت در این تمرین نظامی با سلاح های پیشرفته شرکت خواهند کرد.

طبق این اطلاعیه، در این رزمایش نظامی چهار سناریوی مختلف از جمله هلی برن هوایی و مقابله در زمین تمرین خواهد شد. همچنین شرکت نمایندگان در این رزمایش قرار است جنگ در باغ ها و جنگ شهری را تمرین نمایند.

حزب الله عراق در ادامه در مورد هرگونه اقدام خصمانه از سوی دشمنان هشدار داد.

اعلام برگزاری این مانور پس از آن صورت می گیرد که امروز محمد البلداوی از نمایندگان فراکسیون الصادقون عراق اظهار داشت که بر اساس شواهد، آمریکا طرح کودتایی در عراق دارد که میخواهد آن را به وسیله فعال کردن عناصر داعش در سه استان عراق انجام دهد.

امروز نیز عشایر استان ذی قار در جنوب عراق در تجمعی از هرگونه طرح کودتا گونه یا کوشش برای تحمیل خواسته های سیاسی از سوی آمریکا هشدار داده و تأکید کردند که آماده رویارویی شدید با آمریکا و طرفداران این کشور در عراق هستند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حزب الله عراق رزمایش گسترده برگزار می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید