جهانبخش باید دنبال باشگاهی جدید بگردد؟

به گزارش علی بلاگ، شاید باید دوران جهانبخش در برایتون را به انتها رسیده تلقی کرد و جدایی این هافبک اتفاقی محتمل به نظر می رسد.

جهانبخش باید دنبال باشگاهی جدید بگردد؟

به گزارش گروه ورزشی علی بلاگ، باشگاه برایتون خاطرنشان کرد قرارداد گراهام پاتر سرمربی این باشگاه و کادر فنی او را تا سال 2025 تمدید نموده است. انتها فصل گذشته بود که باشگاه برایتون بعد از قطعی شدن بقای خود در آخرین هفته مسابقات کریس هاتن را از سمت خود برکنار کرد و گراهام پاتر را به جای او در رأس تیم قرار داد.

اوج گیری برایتون با پاتر

برایتون با حضور پاتر در نیمکت نمایش های تهاجمی تری ارائه داد و با گذشت 12 هفته از مسابقات لیگ توانسته با کسب 4 پیروزی، سه تساوی و 6 باخت و کسب 15 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار بگیرد و 5 امتیاز با منطقه سقوط فاصله داشته باشد. اوج کار پاتر پیروزی سه بر صفر مقابل تاتنهام بود و همین اتفاق باعث شده است طرفداران امید زیادی به تیم تحت راهنمایی او داشته باشند.

اشورث: با پاتر امتیاز های ارزشمندی گرفتیم

اشورث مدیر فنی باشگاه برایتون در حالی که لبخندی گشاده بر لب داشت، در این باره گفت: وقتی مربی جدیدی به خدمت می گیرید، هیچ کس نمی داند آن ها چه عملکردی در باشگاه، بازیکنان و لیگ جدید خواهند داشت. از نظر من، کار کردن با گراهام و کادر فنی او باعث خوشبختی است. کار کردن با آن ها خیلی خوب است و فضایی فراهم نموده اند که بازیکنان می توانند به نهایت توانایی های خود برسند و پاتر از زمان حضور در باشگاه تغییرات مثبتی ایجاد نموده. تا به اینجای کار با نمایش هایی خوب، امتیاز های ارزشمندی کسب نموده ایم و می دانم هیئت مدیره دوست داشت همکاریمان با پاتر طولانی تر باشد و به همین خاطر قراردادش را تمدید کردیم.

پاتر: خوشحالم باشگاه از ما راضی است

گراهام پاتر نیز با ابراز خوشحالی از تمدید قراردادش گفت: خیلی خوشحالم که باشگاه از نتایجی که به دست آوردیم راضی بود و اعتمادش را به ما نشان داد. امیدوارم این تازه آغاز دوره ای پیروز باشد. از باشگاه به خاطر این قرارداد طولانی مدت ممنونم. همه افراد حاضر در باشگاه خوشامدگویی فوق العاده ای به ما داشتند و همین باعث شد راحت جا بیفتیم.

خبر بد برای جهانبخش

اگر چه این خبر برای طرفداران برایتون موضوعی خوشایند و دوست داشتنی محسوب می گردد، اما این اتفاق برای علیرضا جهانبخش هافبک کشورمان چندان خوشایند نیست. جهانبخش فصل گذشته با نظر کریس هاتن مربی سابق باشگاه با شکستن رکورد جابجایی باشگاه به مرغ های دریایی پیوست. جهانبخش، اما در اولین فصل حضورش در لیگ انگلیس عملکرد خوبی نداشت و نه تنها هیچ گلی نزد بلکه نتوانست پاس گلی هم به هم تیمی هایش بدهد. جهانبخش در همان مسابقات انتها فصل خاطرنشان کرد که سال آینده جبران خواهد نمود و یکی از بهترین های تیمش خواهد شد، اما این فصل تا الان حتی ثانیه ای به میدان نرفته و در بسیاری از هفته ها حتی در لیست 18 نفره تیمش هم نیست!

آغاز سکونشینی ها

اگر چه همان موقع رسانه های نزدیک به باشگاه نوشتند که سبک دفاعی هاتن برای جهانبخش مناسب نبوده و این مربی نتوانسته از هافبک ایرانی بازی بگیرد و سبک تهاجمی پاتر بسیار برای جهانبخش مناسب تر است، اما در عمل اتفاق دیگری افتاد و حالا کاملاً تعیین است، پاتر علاقه ای به جهانبخش ندارد. هافبک ایرانی در مسابقات پیش فصل تیمش چند باری به میدان رفت و گل هم زد، اما با آغاز لیگ برتر به سکو ها تبعید شد. جهانبخش با متوجه شدن این موضوع برای جدایی کوشش کرد، اما باشگاه با رفتن قرضی این بازیکن مخالفت کرد و حال با گذشت تقریباً نیمی از مسابقات فصل آمار بازی هافبک ایرانی هنوز به یک دقیقه هم نرسیده است.

آماده جدایی جهانبخش باشید

این در حالی است که هر بار از پاتر در خصوص نیمکت نشینی جهانبخش سؤال می گردد، این مربی بدشانسی و عوامل دیگر را دلیل عدم حضور بازیکن ایرانی در ترکیب تیمش می داند، اما در عمل ثابت نموده پاتر علاقه ای به بازی جهانبخش ندارد. حال با توجه به تمدید قرارداد طولانی مدت پاتر با باشگاه شاید باید دوران جهانبخش در برایتون را به انتها رسیده تلقی کرد و جدایی این هافبک اتفاقی محتمل به نظر می رسد چیزی که شاید چند هفته دیگر و با باز شدن پنجره جابجایی زمستانی در نیم فصل باید منتظرش باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جهانبخش باید دنبال باشگاهی جدید بگردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبخش باید دنبال باشگاهی جدید بگردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید