جدایی بوفون از یوونتوس در پایان فصل

به گزارش علی بلاگ، دروازه بان با سابقه ایتالیایی گفت در پایان فصل از یوونتوس جدا می گردد ولی تصمیم نگرفته به تیم دیگری برود یا از فوتبال خداحافظی کند.

جدایی بوفون از یوونتوس در پایان فصل

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، جانلوئیجی بوفون پس از این فصل از یوونتوس خداحافظی خواهد نمود. این دروازه بان 43 ساله تصمیم گرفته است که قرارداد خود را تمدید نکند و از یوونتوس جدا خواهد شد.

بوفون، دروازه بان ذخیره یوونتوس در این سال است و هنوز تصمیم نگرفته به تیم دیگری برود یا از فوتبال خداحافظی کند. بوفون به beIN Sports گفت: آینده من روشن است. تجربه فوق العاده و بسیار طولانی در یوونتوس داشتم که پس از این فصل قطعاً به انتها خواهد رسید. من همه احتمالات را در نظر خواهم گرفت. نمی دانم باید به تیم دیگری بروم یا دیگر ادامه ندهم.

بوفون در نوامبر 1995 اولین بازی خود را به عنوان یک دروازه بان هفده ساله در سری A شروع کرد و سال ها درون دروازه یوونتوس افتخارات زیادی کسب کرد که البته نتوانست به لیگ قهرمانان برسد. او سپس مدتی را در پاری سن ژرمن سپری کرد، اما تنها پس از یک سال به یوونتوس بازگشت.

بوفون از تیم هایی چون پورتو و گالاتاسرای پیشنهاد دارد و اینتراخت فرانکفورت نیز به جذب او تمایل نشان داده است و باید دید او در تابستان راهی تیم دیگری می گردد یا برای همواره از فوتبال کنار می رود.

منبع: عصر ایران

به "جدایی بوفون از یوونتوس در پایان فصل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدایی بوفون از یوونتوس در پایان فصل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید