ترامپ: اغلب افسوس توییت ها و بازنشرهای خودم را می خورم!

به گزارش علی بلاگ، ایسنا نوشت: رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه ای که روز جمعه منتشر شد، اذعان کرد معمولاً افسوس توییت ها و بازنشرهای خودش را می خورد!

ترامپ: اغلب افسوس توییت ها و بازنشرهای خودم را می خورم!

به گزارش هیل، دونالد ترامپ به دیو پورتنوی، مؤسس بارستول اسپورتس گفت: روزهای قدیم این طور بود که نامه ای می نوشتی و بعد با خودت می گفتی: این نامه بدی است. نامه را روی میزت می گذاشتی و فردا که برمی گشتی با خودت می گفتی خوشحالم نفرستادمش!

ترامپ که عموماً بابت استفاده اش از توییتر مورد انتقاد قرار می گیرد، ادامه داد: اما در توییتر این کار را نمی کنیم. ما فوراً آن را ابراز می کنیم و بعد تماس های تلفنی آغاز می شود! واقعاً چنین چیزی گفتی؟ من می گویم، مشکلش چیست؟ و بعد میبینی خیلی مسائل دارد. این نه توییت ها، بلکه بازنشرها هستند که شما را در دردسر می اندازند.

ترامپ اظهار کرد که در حساب توییترش با 84 میلیون دنبال کننده، همیشه به دقت توییت های خودش را نمی خواند.

وی سال گذشته نیز در مصاحبه ای گفته بود برخی توییت هایش برای کاخ سفید مشکل ایجاد می کنند.

ترامپ در گفت وگو با پورتنی اضافه کرد که باور دارد توییتر، یک ابزار پیام رسانی قدرتمند است و او از آن علیه اخبار تقلبی استفاده می کند- اصطلاحی که او از آن برای استهزای پوشش رسانه ای دولتش استفاده می کند.

ترامپ در نوشتن توییت ها و بازنشرهای بحث برانگیز ید طولانی دارد، مانند زمانی که ویدئویی را توییت کرد که در آن ظاهراً یکی از طرفداران ترامپ در پاسخ به معترضان آمریکایی فریاد می زند، قدرت سفید. ترامپ بعدتر این توییت را پاک کرد و کاخ سفید نیز گفت که رئیس جمهور قبلاً این اصطلاح نژادپرستانه را نشنیده بوده است.

او در اواخر ماه مه نیز بابت توییتی که در آن از معترضان در مینیاپولیس انتقاد کرده به آن ها هشدار داده بود غارت گری که آغاز شود، تیراندازی هم آغاز می شود، مورد خشم زیادی واقع شد- او در واقع اصطلاح رئیس پلیس اهل میامی را تکرار کرده بود که در دوران جنبش حقوق مدنی، سعی داشت معترضان را سرکوب کند.

در ماه ژوئن، توییتر گفت یک توییت ترامپ را با مشاوره رسمی بابت نقض سیاست ما در رفتار سوء استفاده، به خصوص وجود تهدید آسیب علیه یک گروه تعیین، برچسب گذاری کرده است.

اوایل این ماه نیز، ترامپ توییت یک مجری برنامه را بازنشر داد که ادعا کرده بود مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن درباره ویروس کرونا دروغ می گویند تا به شانس انتخاب مجدد ترامپ، خدشه وارد کنند.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ: اغلب افسوس توییت ها و بازنشرهای خودم را می خورم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: اغلب افسوس توییت ها و بازنشرهای خودم را می خورم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید