بلندپروازی دیوید بکام در آمریکا

به گزارش علی بلاگ، برای دیوید بکام به عنوان یکی از مالکان باشگاه اینترمیامی آمریکا هیچ هدفی دست نیافتنی نیست، حتی به خدمت دریافت ستاره هایی مانند لیونل مسی، کریستیانو رونالدو و نیمار.

بلندپروازی دیوید بکام در آمریکا

بکام در گفت و گو با شبکه ESPN، درباره شانسش برای جذب این سه ستاره گفت: فکر نمی کنم که این هدف چندان دور از دسترس باشد. فکر می کنم که فقط با میان آمدن اسم میامی، همه چیز ردیف می گردد. شهر میامی جذابیت فراوانی دارد. به همین دلیل خیلی از فوتبالیست ها تیم ما را انتخاب می نمایند. دلایل زیادی برای بازی در اینتر میامی وجود دارد و شهر میامی یکی از آنهاست. وجود کانون طرفداران خوب در این شهر و استعداد های عظیم در این تیم دلایل دیگر هستند. به واسطه همین چیزها شانس زیادی برای جذب بهترین ها داریم. میامی برای فوتبالیست هایی که در اروپا بوده اند جذاب است و با جذب ستاره هایی مانند ایگواین، همین الان هم نشان داده ایم که می توانیم بهترین ها را به خدمت بگیریم. میامی برای خانواده ها شهری فوق العاده است.

وی اضافه کرد: از همان زمانی که تأسیس باشگاه را به صورت رسمی اعلام کردیم، حرف هایی درباره اینکه کدام بازیکنان به تیم ما خواهند آمد زده و سؤالات فراوانی درباره اینکه رونالدو، مسی یا نیمار به تیم ما می آیند یا نه پرسیده شد. این بحث همواره بوده و هست اما تصور نمی کنم که انتخاب میامی برای فوتبالیست ها تصمیم سختی باشد و راستش را بخواهید من حتی فکر می کنم که آنها راغب هم باشند چون میامی محل فوق العاده ای برای زندگی است.

گونسالو ایگواین و بلیز ماتویدی دو بازیکن سابق یوونتوس جزو مهمترین بازیکنان تیم اینترمیامی هستند که سابقه حضور در سطح اول اروپا را داشته اند. این تیم اخیراً فیل نویل را به عنوان سرمربی استخدام نموده است.

منبع: فرارو

به "بلندپروازی دیوید بکام در آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلندپروازی دیوید بکام در آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید