بازیکنان اسلواکی از دیدن مشهد لذت بردند ، مردم ایران بسیار خوبند

به گزارش علی بلاگ، اعضای تیم ملی فوتسال اسلواکی به گشت و گذار در مشهد پرداختند و در حرم امام رضا (ع) حضور یافتند.

بازیکنان اسلواکی از دیدن مشهد لذت بردند ، مردم ایران بسیار خوبند

به گزارش علی بلاگ به نقل از مهر، تورنمنت بین المللی فوتسال مشهد (استان خراسان رضوی) با حضور سه تیم اسلواکی، ایران و بلاروس سه شنبه 12 آذر به انتها رسید.

بلاروس با کسب دو برد مقابل ایران و اسلواکی قهرمان شد و تیم ایران هم با تفاضل گل بهتر نسبت به اسلواکی با کسب یک امتیاز دوم شد.

ایران روز گذشته با بلاروس بازی کرد و با نتیجه 3 بر 2 باخت. تیم اسلواکی روز گذشته استراحت داشت و اعضای این تیم به گشت و گذار در مشهد پرداختند.

سایت فدراسیون فوتبال اسلواکی اعلام نمود که بازیکنان این تیم تجربه لذت بخشی از حضور در مشهد و حرم امام رضا (ع) داشته اند.

در بخشی از گزارش سایت فدراسیون اسلواکی آمده است: بعد از ناکامی در ملاقات با بلاروس، تیم اعزامی ما در مشهد یک روز به مرخصی رفت تا خود را برای بازی با ایران که روز چهارشنبه برگزار می گردد، شارژ کند. تیم ما روز سه شنبه بازی نداشت. بازیکنان بعد از صرف صبحانه به یک مجموعه بزرگ یعنی حرم امام رضا (ع) و مسجد گوهرشاد رفتند و جاذبه های زیادی دیدیم. بازیکنان از این گشت و گذار لذت بردند. سپس یکسری چیزها را خریداری کردیم و ملاقات ایران و بلاروس را به تماشا نشستیم.

برخورد مردم ایران با اعضای تیم اسلواکی هم از نکاتی است که نویسنده مطلب سایت فدراسیون این کشور به آن توجه زیادی داشته است: مردم اینجا با فوتسال زندگی می نمایند. آنها همواره می خواهند با ما عکس بگیرند. در طول روز و پیاده روی در مشهد، عکس های زیادی با مردم گرفتیم. مردم اینجا مردم بسیار خوبی هستند.

سرمربی تیم اسلواکی هم در این ارتباط گفت: استقبال مردم برای ما سرگرم نماینده است و از این برخورد خوشحالیم. در طول مسابقه هم نمی دانیم که آنها چه چیزی را فریاد می زنند ولی فکر می کنم شعارهایشان مثبت باشد. به هر حال این جزئی از ورزش است.

سرمربی اسلواکی همچنین بر اهمیت ملاقات امروز با تیم ملی فوتسال ایران یاد کرد و اینکه تیم ایران برای انتقام باخت به بلاروس به میدان می آید.

باوجود اتمام تورنمنت مشهد، با توافق اجرا شده بین مسئولان فوتسال ایران و اسلواکی، تیم های ملی فوتسال دو کشور امروز چهارشنبه یک ملاقات دیگر با هم خواهند داشت.

منبع: همشهری آنلاین

به "بازیکنان اسلواکی از دیدن مشهد لذت بردند ، مردم ایران بسیار خوبند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکنان اسلواکی از دیدن مشهد لذت بردند ، مردم ایران بسیار خوبند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید