استان اردبیل جزو استان های پیروز در مبارزه با بیماری کرونا ویروس

به گزارش علی بلاگ، خبرنگاران/اردبیل معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل در سفر به شهرستان پارس آباد با مدیران و مسئولان این شهرستان دیدار و مصاحبه کرد.

استان اردبیل جزو استان های پیروز در مبارزه با بیماری کرونا ویروس

بهروز ندایی در نشست با مدیران ادارات شهرستان پارسآباد، اظهار کرد: استان اردبیل جزو استان های پیروز در مبارزه با ویروس کرونا بوده و در مقایسه با دیگر استانهای دیگر کشور شرایط ایده آل قرار گرفته است.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل شرح داد: بیماری کرونا در استان اردبیل تا حدودی مهار شده و نبض این ویروس کنترل شده است.

وی افزود: بسیاری از کشورهای که تا پیش از این از توسعه و پیشرفت تکنولوژی دم میزدند، اکنون در دام این ویروس خود ساخته گرفتار شده اند.

ندایی ادامه داد: تدابیر لازم برای کنترل این بیماری در صورت تشدید و همه گیر شدن اندیشیده شده است و از تجهیزات پزشکی و بیمارستانی گرفته تا کادر درمانی و بیمارستان صحرایی و دیگر خدمات پزشکی در شرایط ویژه پیش بینی شده است.

معاون سیاسی استاندار اردبیل خاطر نشان کرد : پس از بازدید و گزارشات لازم در مبارزه با ویروس کرونا، همچنین پیشگیری و درمان، شهرستان پارس آباد بعد از اردبیل در رتبه دوم قرار گرفته است و با توجه به آمار جمعیت، در میزان غربالگری، پذیرش، بستری و درمان با قدرت عمل کرده است.

وی افرود: این شهرستان به دلیل تراکم جمعیت و ظرفیتها و موقعیتهای خاص در شمال استان اردبیل، از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه تدابیر لازم برای منع آمد و شد در استان اردبیل در نظر گرفته شده است، شرح داد: ورودی استان از سمت اصلاندوز، سراب و مشکین شهر انسداد شده و از طرف گیلان نیز با تدابیر شدید در حال کنترل است.

ندایی تاکید کرد: رایزنیهای لازم با بانک مرکزی از طریق استانداری و وزارت کشور اجرا شده است تا در خصوص چکهای برگشتی اصناف و بازاریان،که در خلاء بیماری و تعطیلی بازار ایجاد شده است، تدابیری اتخاذ شود تا موجب گرفتاری کسبه نشود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استان اردبیل جزو استان های پیروز در مبارزه با بیماری کرونا ویروس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استان اردبیل جزو استان های پیروز در مبارزه با بیماری کرونا ویروس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید