احتمال آتش سوزی در مراتع البرز وجود دارد

به گزارش علی بلاگ، خبرنگاران/البرز فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز گفت: مردم برای گزارش آتش سوزی، تخلفات و تجاوز به عرصه های طبیعی استان شماره 1504 را فراموش نکنند.

احتمال آتش سوزی در مراتع البرز وجود دارد

سرهنگ فرامز نیکزاد درگفت وگو با علی بلاگ اظهار کرد: با توجه شیوع ویروس کرونا، در نوروز سال جاری شاهد کاهش قابل توجه حضور مردم در عرصه های طبیعی استان هستیم و امیدواریم این همکاری تا قطع شدن حلقه شیوع این بیماری و بازگشت روال عادی زندگی ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه کم کم به سمت گرم شدن هوا پیش می رویم، احتمال بروز آتش سوزی در مراتع و عرصه های طبیعی استان به واسطه خطای انسانی و یا شرایط طبیعی افزایش می یابد.

وی شرح داد: از مردم به ویژه جوامع محلی درخواست می گردد در صورت مشاهده هرگونه حوادث از عرصه های طبیعی استان موضوع را به منابع طبیعی گزارش دهند تا این نیروها بتوانند در اسرع وقت جلوی گسترش خسارات را بگیرند.

این مسئول با بیان اینکه در صورت بروز حوادث مردم باید با 1504 تماس بگیرند، گفت: البته این شماره صرفا برای گزارش آتش سوزی و سایر حوداث طبیعی نیست و ساخت و سازهای غیرمجاز و تجاوز به عرصه های طبیعی را نیز شامل می گردد.

سرهنگ نیکزاد تاکید نمود: عرصه های طبیعی میراث آیندگان ما هستند و همه ما وظیفه داریم از این میراث به بهترین شکل محافظت کنیم تا نسل های بعدی هم بتوانند از این مواهب بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احتمال آتش سوزی در مراتع البرز وجود دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال آتش سوزی در مراتع البرز وجود دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید